АКТУЕЛНИ ВЕСТИ


Наташа Андонова потпиша за Барса

Фран Санчез со Наташа Андонова во следните две години секако дека ќе атакува на титулата во Шпанското првенство, а потоа и во Лигата на Шампионите

Прочитај повеќе

Иниеста продолжува...

Од поверливи наши извори во клубот блиски до Андрес, точно е само едно, дека можно е да не се продолжи договорот по 2018-та година, но само поради две работи.

Прочитај повеќе

Кога ќе стартува сезоната 2017/18 во Ла Лига?

Двојките „кој со кого“ ќе игра во новата сезона ќе бидат официјално објавени на 20-ти јули.

Прочитај повеќе